TRUCK FORCE UNIT

URČENÍ

Jestliže jste se konečně rozhodli, že chcete pracovat s nástrojem, který Vám nebude tvořit bariéru ve Vaší práci a naopak Vám bude plně nápomocný, tak jste zde na správné adrese. Plně profesionální nástroj, díky kterému získáte rychlý přehled nad vozidly, budete mít plnou kontrolu provozních nákladů a to nejen díky inteligentní a automatizované kontrole nad palivem (kontrola spotřeby paliva a to za pomocí hladinoměru a průtokoměru v porovnání s reálným tankování), ale i díky přehledu nad způsobem jízdy a to se zakreslenou událostí přímo na mapě. Dále například za pomocí unikátního nástroje náhledu na vozový park i z hlediska časové stopy (Kalendář) a tím reálně optimalizovat využití konkrétních vozidel. Ušetřete čas dispečerům při povinném stahování tachografu z vozidel a využijte funkci vzdáleného přenosu přes naši jednotku a mnoho dalšího. 

To vše Vám přinese TRUCK FORCE UNIT s kombinací našeho systému. Získejte maximální přehled a klid k práci.  

JEDNODUCHÝ KOMPLEXNÍ PŘEHLED

Základním prvkem našeho systému je přehlednost a tím i rychlé seznámení s okamžitým stavem vozidel a polohou. Stačí se přihlásit a hned vidíte vše co potřebujete. Pochopení systému je velice intuitivní a není potřeba žádné školení. Přihlaste se a máte na první obrazovce nejen přehled o vozidlech, ale i interaktivní mapu s pravidelnou minutovou aktualizací dopravy, stav nádrže, hodnoty z tachografu a řadu dalších ukazatelů.


PŘEHLEDNOST 100%

NÁKLADY NA PALIVO POD KONTROLOU

Do našeho přehledného systémového jádra GPS Force jsme implementovali inteligentní celkovou  kontrolu   paliva. Pro každého kdo podniká, by mělo být prioritou získat kontrolu nad náklady a u kterých jiných nákladů začít, než u nákladů za palivo. My Vám s našim unikátním systémem GPS Force poskytneme plnou a automatizovanou kontrolu. KONTROLA 100%

STYL JÍZDY

Naše jednotka nepřetržitě zaznamenává nejen samotnou jízdu, ale i průběh z hlediska její kvality a to za pomoci přesného měření akcelerace, zatáčení a brždění. Tyto události navíc zobrazuje přímo na naší interaktivní mapu a tím napomáhá k přímému rozboru dané jízdy. Tento záznam může následně pomoci řidiči k dalšímu zlepšení ve způsobu jeho jízdy. Efektivní a bezpečné řízení se projeví nejen v ekonomice samotné jízdy, ale i bezpečí jak pro samotného řidiče, tak pro jeho okolí.   


POTŘEBNÉ ZAŘÍZENÍ

JEDNOTKA TRUCK FORCE UNIT

7 990,- Kč*


DOPORUČENÉ ZAŘÍZENÍ

JEDNOTKA ALL-CAN

2 990,- Kč*


KAM INSTALOVAT

NÁKLADNÍ VOZIDLA

PRACOVNÍ TECHNIKA

AUTOBUSY

PŘÍDAVNÉ ZAŘÍZENÍ A SENZORY**

VZDÁLENÁ BLOKACE STARTU VOZIDLA

ZÁLOŽNÍ BATERIE

PŘIPOJENÍ CANBUS

(FMS)

VZDÁLENÝ PŘÍSTUP K TACHOGRAFU

PŘENOS DDD SOUBORŮ Z TACHOGRAFU

ČAS VÝKONU ŽIVĚ PŘÍMO Z TACHOGRAFU VOZIDLA

IDENTIFIKACE ŘIDIČE TACHOGRAFEM

VARIANTY POPLATKU PROVOZU SYSTÉMU


SYSTÉM V ČR + offline paměť

200 Kč / měsíc*


SYSTÉM V CELÉ EVROPĚ

355 Kč / měsíc*


* UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH A PLATÍ PRO 1 VOZIDLO

** SENZORY A PŘEPÍNAČE JSOU NACENĚNY PŘI POŽADAVKU PŘÍMO V KOMPLEXNÍ NABÍDCE


MNOŽSTEVNÍ SLEVA

INSTALACE DO 

3 DNŮ

INSTALACE KDEKOLIV


OFFLINE PAMĚŤ

3000 KM

ODESÍLÁNÍ DAT

1 - 2 minuty

VZORKOVÁNÍ

velmi časté

PŘESNOST

2 metry

ROZŠIŘITELNOST

ANO


GPS FORCE SYSTÉM

Náš systém není jen elektronické počítadlo, ale je to komplexní systém, který Vám maximálně přehledně pomůže s řízením Vašich nákladů...