OSOBNÍ TERMINÁL

PT- 5200

URČENÍ

PRO SAMOSTATNÉ PRACOVNÍKY - NÁVŠTĚVY - ZAMĚSTNANCE

Osobní identifikační tracker PT - 5200 je plně profesionální patentovaný terminál GPS s přídavnými funkcemi umožňující díky aktivnímu bluetooth i vzájemnou interakci a kontrolu. Je vybaven zvukovou signalizací pro možné hlídání sociálního rozestupu v případě zdravotního ohrožení (například - covid 19 viz. schéma níže). Díky dalším vlastnostem jako je senzor pádu, otřesový senzor může nejen chránit, ale i zachraňovat. V terminálu lze definovat například délku bez pohybu. Jednotka muže díky tomu identifikovat potencionální nebezpečí v podobě bezvědomí a vyšle poplach. Vhodné například pro pracovníky, kteří pracují samostatně. Samozřejmostí je vlastní automatická identifikace osob, nebo za pomocí našich bluetooth majáků i mapování pohybu uvnitř budov. Lze tedy využít například pro monitoring návštěv.


DESIGNOVÁNO PRO DENNÍ NOŠENÍ


OBOUSTRANNÁ KOMUNIKACE HLASEM


PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK


OSOBA BEZ POHYBU, SENZOR PÁDU


AŽ 5 PŘÍJEMCŮ PRO NOUZOVÝ HOVOR NEBO SMS


ALARM NA BLÍŽÍCÍ SE ELEKTRO EKONOR*


URČENÍ

FUNKCE PREVENCE A OCHRANY

V době možné pandemie lze nastavit na jednotce díky integrované technologie bluetooth, automatickou kontrolu sociálního odstupu. Tedy například při vzdálenosti menší než 2m mezi jednotkami, dojde ke zvukovému upozornění a dále k zaznamenání tohoto stavu do jednotky i do systému. Následně lze v případě potvrzení nákazy dohledat i ostatní, kteří například na daném pracovišti přišli do blízkého kontaktu.

* S našimi bluetooth majáky lze například monitorovat pohyb osob nebo zařízení ve vnitřních prostorách. Dále se dá při využití naší jednotky pro elektrické vozíky i zvyšovat bezpečnost, kdy terminál PT54 identifikuje blížící se jednotku ve vozíku a vydá zvukovou signalizaci jako upozornění na potencionální nebezpečí.


CERTIFIKACE TERMINÁLU

CENA ZAŘÍZENÍ


TERMINÁL -  PT - 5200

4 490,- Kč*


VARIANTY POPLATKU PROVOZU SYSTÉMU


SYSTÉM V ČR s offline záznamem v EU

200 Kč / měsíc*


SYSTÉM CELÁ EVROPA

355 Kč / měsíc*


MNOŽSTEVNÍ

SLEVA

ODESLÁNÍ

DO 24 H

POUŽÍTÍ KDEKOLIV


 

SCHÉMA VYUŽITÍ - COVID 19

OFFLINE PAMĚŤ

3000 pozic

ODESÍLÁNÍ DAT

volitelné

VZORKOVÁNÍ

volitelné

PŘESNOST

2 metry

PŘÍSLUŠENSTVÍ

možnost dokoupit

GPS FORCE SYSTÉM

Náš systém není jen elektronické sledovací zařízení, ale je to komplexní systém, který Vám maximálně přehledně pomůže s dohledem za pomocí osobního trackeru ....