OBD - TERMINAL 003

ZÁKLADNÍ POPIS

Jestliže jste se konečně rozhodli, že chcete pracovat s nástrojem, který Vám nebude tvořit bariéru ve Vaší práci a naopak Vám bude plně nápomocný, tak jste zde na správné adrese. Plně profesionální nástroj, díky kterému získáte rychlý přehled nad vozidly, budete mít plnou kontrolu provozních nákladů a to nejen díky inteligentní a automatizované kontrole nad palivem (kontrola spotřeby paliva a to za pomocí hladinoměru a průtokoměru v porovnání s reálným tankování), ale i díky přehledu nad způsobem jízdy a to se zakreslenou událostí přímo na mapě. Dále například za pomocí unikátního nástroje náhledu na vozový park i z hlediska časové stopy (Kalendář) a tím reálně optimalizovat využití konkrétních vozidel.

URČENÍ

Určeno pro menší i větší vozové parky

Rozšířená varianta lokátoru pro evidenci knihy jízd a zjišťování aktuální pozice vozidla. K této verzi lokátoru lze připojit přídavné senzory přes bluetooth ( teplotní či vlhkostní senzory). Má také větší kapacitu na uložení až 2000 km v případě neodesílání dat. (například není aktivní předplatné pro celou Europu viz. provoz systému a jste mimo území ČR). Dále má rychlejší frekvenci odesílání dat o poloze vozidla v rozmezí 3 - 5 min. jízdy. Instalace za 1s zastrčením do OBD konektoru vozidla. 

NEJČASTĚJŠÍ UMÍSTĚNÍ OBD II ZÁSUVKY

ČTYŘKOLKY

OSOBNÍ VOZIDLA

DODÁVKOVÉ VOZIDLA


MNOŽSTEVNÍ SLEVA

OKAMŽITÉ

SAMOZAPOJENÍ

INSTALACE KDEKOLIV


POTŘEBNÉ ZAŘÍZENÍ


TERMINAL 003

2990 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE K OBD II KONTEKTORU

Diagnostickou zásuvku mají v interiéru všechna moderní auta. Běžný uživatel ji při normálním používání vozu nepotřebuje, občas mu však může vrtat hlavou, k čemu slouží. Od roku 2001 ji musejí mít všechny zážehové a od roku 2003 všechny vznětové vozy. Je určena pro servisní organizace k načítání informací z vozidla. Náš terminál díky tomu připojíte okamžitě a získáte kromě základních GPS informací i dostatek dodatečných informací, jako je stav nádrže, spotřeba atd.

 CERTIFIKACE JEDNOTKY


ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

OKAMŽITÉ ZAPOJENÍ

DO OBD KONEKTORU

INFORMACE Z PROVOZU

VOZIDLA PALIVO, NÁDRŽ

PŘIPOJENÍ CANBUS

(DETAILY Z JEDNOTKY)

VARIANTY POPLATKU PROVOZU SYSTÉMU


SYSTÉM V ČR + offline paměť

200 Kč / měsíc*


SYSTÉM V CELÉ EVROPĚ

355 Kč / měsíc*


* UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH A PLATÍ PRO 1 VOZIDLO

** SENZORY A PŘEPÍNAČE JSOU NACENĚNY PŘI POŽADAVKU PŘÍMO V KOMPLEXNÍ NABÍDCE


OFFLINE PAMĚŤ

2000 KM

ODESÍLÁNÍ DAT

3-5 MIN

VZORKOVÁNÍ

ČASTÉ

PŘESNOST

2 metry

ROZŠIŘITELNOST

ANO

GPS FORCE SYSTÉM

Náš systém není jen elektronické počítadlo, ale je to komplexní systém, který Vám maximálně přehledně pomůže s řízením Vašich nákladů...